Beskrivelse
Line of Oslo lilla kjole
Line of Oslo lilla kjole med blomster. Lang kjole med fin print i duse farger. Kjolen har rund hals og korte armer. Den har elastisk linning og lommer i sidene. Kjolen har også splitt i sidene. Lekker lang kjole, den kan styles og brukes på mange måter. Den er fin til hverdag med joggesko og f.eks en olajakker over. Bruk den som en feriekjole med sandaler til eller til sommerfest og bryllup. Kjolen er fin å ha med i kofferten, den skrukker ikke!
NB! Merket er litt stort i størrelsen. Kjolen er løs og ledig i modellen.
- Varenavn: Alice flower dress
- Varenummer: 114064
- Farge: lys lilla med blomster
- Kvalitet: 100% polyester
- Vaskes i maskin på 40 g – ikke bruk tørketrommel
Om Line of Oslo:
Line of Oslo er et norsk merke, designet av Line Varner som er kvinnen bak! Visjonen til Line of Oslo er: ”Feel good every day” og gjenspeiler en preppy hippie stil, for kvinner og jenter i alle aldre, med fokus på gode og komfortable kvaliteter. Her finner du gode og stilige plagg med det lille ekstra! Line of Oslo leverer alt fra jeans, kjoler og skjørt til strikk, t-skjorter, jakker og gensere.
Stilen er litt bohemsk, avslappet og kul! Plaggene kan mikses sammen til en spennende og personlig stil, noe vi damer elsker! Alltid masse nytt og spennende hver sesong.
I tillegg til at merket har klær som vi bare MÅ HA, kan de tilby alt en garderobe trenger. De har klær som du enkelt kan kle seg opp og ned, uansett høyde, passform og størrelsen.
Line of Oslo leker med kombinasjoner. Plaggene kan kanskje i utgangspunktet se enkle ut, men med rett styling kan du lange deg en kul stil. Det er de dette merket ønsker å få frem, styling og kombinasjoner er viktig. Med er godt baseplagg i god kvalitet, har du mange antrekk med rett tilbehør. Da tenker vi på belter, sko, smykker, hodeplagg o.s.v Bruk f.eks en lang genser både som genser og kjole, til boots, til sneakers, med eller uten skinnjakke..
Line of Oslo lilla kjole med blomster.